Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co Ltd.

En iyi kalite

En iyi fiyat

En iyi servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Kişisel koruyucu ekipmanların çeşitli tuzakları vardır.

Sertifika
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kişisel koruyucu ekipmanların çeşitli tuzakları vardır.
Efsane 1: giymek için kişisel koruyucu ekipman giymek yok

Theexpert, kişisel koruyucu ekipmanın, işçilerin sağlığı üzerindeki “meslek hastalıklarını önleme yasası” düzenlemesi, seçim birimi ve iş birimi çalışanları için koruyucu ekipman gereksinimlerine uygun olması gereken teokupürel-hastalık-indükleyici faktörleri ortadan kaldırabilir veya azaltabilir; işçilerin koruyucu ekipman giyme görevi vardır.

Erroneouszone 2: tuhaf koku olmadan atölye, ppe giymek gerekmez

Theexpert, zararlı gazın birçoğunun renksiz, kokusuz, tatsız, herhangi bir uyarısı olmadığını, hissetmediğini belirtiyor. Dış dünyadaki duyusal algı, zevk ve duyusal algı sınırlamaları ve bireysel farklılıklara sahiptir. Bu nedenle, çok fazla duyguya sebep olabilir. mesleki zehirlenme. Tavsiye edilen okuma dispos Tek kullanımlık bardak kullanmayınız

Efsane 3: gazlı bez maske toz için kullanılabilir

Normalgauze maskeleri bir toz maskesi olarak değil.Biz şimdi gazlı bez maskeleri ucuz, yaz aylarında absorbe ve kış aylarında sıcak absorbe, ancak maske (16 olmasa bile) korumasının kalın bir katman ile pnömokonyoz zarar vermek kolaydır kolaydır toz, toz özel toz maskesi gerekir.

Efsane 4: Gaz için cerrahi maskeler

Cerrahi mastarlar damlacıklar tarafından yayılan hastalıkları önleyebilir, ancak zehirli gazları filtreleyemez.Kanalıcıların farklı filtreleme etkisi kullanmak için farklı zehirler göre.Genel aktif karbon gasmask kullanarak uçucu organik gaz olabilir.

Efsane 5: toz maskesi su yeniden

Toz maskesi filtre malzemesi yıkanamaz.Genellikle dokunmamış malzemeler için kullanılan etkili filtre malzemesini maske, bazı hala solunum tozunun elektro statik basıncı ile fiber filtre dayanmaktadır.Filtre malzeme-yapı hasar yıkandıktan sonra, çatlaklar, delikler çıplak görünmez görünür Göz, elektrostatik yük kayıpları, ciddi kayıp filtrationperformance olacaktır.

Koruyucu donanım, bir tür pasif koruma önlemine aittir, her durumda, ileri üretim teknolojisini benimsemeli, mühendislik koruma tesislerini tamamlamalı, meslek hastalıklarını önlemek için girişimde bulunmalı, koruyucu tesisler, teoküpürel-hastalık-endükleyiciyi tamamen ortadan kaldıramayacaktır. faktörler, işçilerin göz önünde bulundurmak için uygun kişisel koruyucu ekipman ile donatılmıştır. Bu ppeis her şey değil, herhangi bir kişisel koruyucu ekipmanın uygulanabilirlik, sınırlama, çevre kullanımını ve koruma kategorilerinin kapsamını göz önünde bulundurmak zorunda olduğunu dikkate değerdir.

Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Şirketi, kişisel koruyucu ürün ve tıbbi tek kullanımlık profesyonel bir Çinli üreticisidir . Ürünlerimiz giderek tıbbi, gıda, ilaç, elektronik ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Şu anda ABD, Japonya, Avustralya, Avrupa, Güney Amerika ve Güneydoğu Asya dahil olmak üzere dünya çapında yaklaşık 30 farklı ülke ve bölgeden çok sayıda müşterimiz var.

Mobil : 13871337419 Tel : 86-27-87739381 Faks : 86-27-87739382

Pub Zaman : 2017-06-05 17:33:38 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)