Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co Ltd.

En iyi kalite

En iyi fiyat

En iyi servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
qc profili
Rainbow'daki amacımız, dünyanın her yerindeki müşteriler için en kaliteli mafya kapağı, SPP ayakkabı kılıfı ve ilgili koruyucu ürünleri üretmektir. Biz sıkı IQC (Gelen Kalite Kontrol), IPQC (In-proses Kalite Kontrol) ve OQC (Çıkış Kalite Kontrol) denetimleri ile ürün kalitesini ve tutarlılığını garanti altına almak için bağımsız bir denetim departmanı gerekmektedir. Ürünlerimizden herhangi biri onayınızı karşılamıyorsa, bir çözüm bulmak için üç şeyden birini yapacağız:

Kalite kontrol

Ürün kalitesini etkin bir şekilde kontrol etmek için, özel bir kalite kontrol departmanı kurduk ve IQC, IPQC ve OQC'yi gerçekleştirmek için profesyonel personel istihdam ediyoruz.
1. IQC'nin gelen malzeme denetimi sırasında, kalite anormalliği bulursak, IQC müfettişlerimiz malzemeleri reddeder ve aynı zamanda bu sorunlu materyalleri izlemek için tabloyu doldururlar. Ayrıca, tedarikçilerimizin mevcut hammaddelerin sorunlarını çözmelerini ve bunları iyice düzeltmelerini şart koşacağız. IQC, dava bitene kadar materyal iyileştirme sürecini takip edecektir.
2. Üretimdeki IPQC denetimi ile ilgili olarak, bitmiş ürünler veya yarı mamul ürünlerle ilgili kalite sorunları varsa, makine operatörlerine ve mühendislik departmanına derhal rapor vereceğiz. Ayrıca, mühendislik departmanı sorunun nerede olduğunu belirlemek ve düzeltmekle sorumludur. Kalite problemi işçinin uygunsuz çalışmasından kaynaklanıyorsa, bu üretim hattının yöneticileri sorumluluğu üstlenecek ve bu durumu iyileştirecektir. Sorun makinenin kendisinden kaynaklanıyorsa, ekipman bölümü (makine onarım departmanı dahil) bunun üstesinden gelecektir. Bu kalite anormalliği IPQC personeli tarafından kayıt altına alınacak ve gelecek günlerde benzer sorunlardan kaçınmak amacıyla ertesi gün her departmana bildirilecektir.
3. Teslimattan önce kalite kontrolünde OQC sorunları varsa, teslimat hemen kesilecek ve sorunlar her bir departmana derhal bildirilecektir. Bu ürün grubu üzerinde üretim departmanı ve kalite departmanı tarafından tam inceleme yapılacaktır. Özellikle, üretim departmanı tam denetim yapar ve kalite departmanı bundan sonra rastgele denetimden sorumludur. Eğer tüm denetimlerden sonra, bir soru ortaya çıkmazsa, OQC başka bir denetleme gerçekleştirecektir. Eğer hala birçok kalite problemi veya kabul edilemez kalite problemi varsa, bu ürün grubu atılacaktır. Üretim kontrol bölümü tarafından bir yeniden düzenleme düzenlemesi yapılacaktır.
Ayrıca hammadde tedarikçilerimizin aylık kalite performans değerlendirmesini gerçekleştiriyoruz. En kötü performansa sahip olanlar için bir kalite iyileştirme raporu göndeririz ve bunları ortadan kaldırmak için mevcut sorunların dikkatli bir analizini yapmalarını isteriz. Tedarikçilerin aynı zamanda sorunların ortaya çıkmasını önlemek için iyileştirme amacıyla somut adımlar atmaları gerekecektir.

Hammadde tedarikçilerinin performansını aşağıdaki şekilde belirtilen dört noktaya göre değerlendiririz.
A. Zamanında malzeme temini oranı.
B. IQC tarafından geri gönderilen materyaller
C. Tedarikçiler tarafından yapılan iyileştirmeler
D. Tedarikçilerin işbirliği yapma tavrı
Her ay kötü performans gösterenlere, iyileştirmeleri doğrulamak için yerinde inceleme yapacağız. Ardı ardına üç ay boyunca en kötü tedarikçiler olarak değerlendirilenler, azalan emir ve hatta diskalifiye etme emrini alacaklardır.

Laboratuar odası

Tasarruf

Maliyetlerimizi azaltmak için aşağıdaki önlemleri alırız.
1. Makine operatörlerine ve kalite denetçilerine özel eğitim veriyoruz, bu da yanlış kullanımdan kaynaklanan alt ürünleri azaltmaya yardımcı oluyor ve böylece gereksiz atıkları ortadan kaldırıyor.
2. Operatörler, makinelerimizin hasar görmesini önlemek veya insan yapımı faktörler nedeniyle ömürlerini kısaltmak için günlük temizlik ve makinelerimizin bakımını yaparlar. Ekipman departmanı, makinelerin normal işletimde bakımı için düzenli bakım yapar.
3. Su, elektrik ve ofis malzemelerini aktif olarak tasarruf edenlere vermekteyiz.
4. Yeni tedarikçiler geliştirirken, alıcılarımız malzeme teslimatının kapsamını ve zamanında izlenmesini hesaba katar. Düzenli tedarikçiler için, siparişlere ve tedarik malzemelerinin sıklığına göre değerlendiririz.
5. Yeniden kullanılabilir tüm atıkları geri dönüştürürüz ya da profesyonel geri dönüşüm şirketlerine tabi tutarız.
6. Endüstriyel kazaları önlemek için güvenlik önceliği konusunda ısrar ediyoruz.

Sertifikalar
 • Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO 13485

  Sayı:9142900477079277XW

  Yayımlanma tarihi:2013-07-11

  Bitiş tarihi:2019-03-31

  Kapsam/Aralık:The Production and Sales of Disposable Non-sterilization Non woven Clothes, caps, Masks, Shoe covers(Export only)

  Tarafından verilen:NQA

 • Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE

  Sayı:02064

  Yayımlanma tarihi:2013-07-11

  Kapsam/Aralık:Non-woven products, Plastic products, Paper products

  Tarafından verilen:NQA

 • Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE

  Sayı:02064

  Yayımlanma tarihi:2013-07-11

  Kapsam/Aralık:non-woven products,Plastic products

  Tarafından verilen:NQA

 • Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE

  Sayı:02064

  Yayımlanma tarihi:2013-07-11

  Kapsam/Aralık:non-woven products,Plastic products

  Tarafından verilen:NQA

İletişim bilgileri
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)