Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co Ltd.

En iyi kalite

En iyi fiyat

En iyi servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Sertifika
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.
公司 前台 Atölye Sergi giyim atölyesi Bina

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : N/A
No. Çalışanları : 200~250
Yıllık satış : 6000000-7000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Wuhan Gökkuşağı Koruyucu ürünler CO., Ltd

Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co, Ltd 2006 2006 yılında kurulmuş, Biz esas olarak sağlık ürünleri konusunda uzmanım. Güvenlik ve hijyen endüstrilerinin yanı sıra hastaneler, yemek servisi ve elektronik endüstrileri, laboratuarlar ve temiz odalar vb. İçin çok çeşitli tek kullanımlık ürünler sunuyoruz.

Hibei TDL Plastics Sanayi Şirketi, özellikle PE ve CPE gibi plastik ürünler üretmektedir, örneğin, kabarık kapaklar, yüz maskeleri, ayakkabı kapakları, önyükleme kapakları, laboratuvar mont, tulumlar, oversleeves, vb gibi tek kullanımlık ve nonwoven serisi üretiminde uzmanlaşmıştır. plastik önlükler, CPE koruyucu önlükler, CPE ayakkabı kılıfları, PP + CPE ayakkabı kılıfları ve PE ziyaretçi montları, vb. İthal malzemeler ile işleme ve tedarik edilen malzeme ile işleme yapabiliriz.

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip olan ürünlerimiz, Çin'de sadece başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünyadaki 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler, ürünler büyük bir karşılama ve övgü tabidir.

Dürüstlük, aşağıdan-toprağa çaba, dayanışma, olumlu tutum, hayatımıza, ailelere ve topluma karşı olan görevlerimize kadar yaşamak hepimiz şirketimizin temelidir.

Nihai hedefimiz, kendi gelişim alanımızı genişletmek ve müşterilerimiz için zenginlik yaratmak, bu arada tüm toplum için ekonomik değer yaratmaktır. İleri teknoloji ve bilimsel yönetim, bu hedefin garantisidir.

Taahhüdümüz, uzmanlığımız ve konsantrasyonumuzla, bize katılacağınızı ciddiyetle umarız.

İletişim bilgileri
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)