Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co Ltd.

En iyi kalite

En iyi fiyat

En iyi servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Lancet patients Hastalara etkili koruma sağlamak için ucuz kolera aşısı

Sertifika
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Lancet patients Hastalara etkili koruma sağlamak için ucuz kolera aşısı
"New York Times", yeni araştırmanın 2010 yılında ucuz bir aşının kolera'yı önleyebildiğini ve Haiti felaketinin yeniden meydana geldiğini gösterdiğini bildirdi. Bangladeş başkenti Dhaka'da (resimde) 270.000 katılımcıyı içeren araştırma bilimcisi, bu aşının testini Shanchol olarak adlandırdı. Sonuçlar, aşının kolera karşı birey için% 50'den fazla koruma sağladığını, enfeksiyon sonrası ölüm oranını ve yaklaşık% 40 oranında azaltılabileceğini gösterdi. Araştırmacıların korelasyon sonuçları online olarak " Lancet " dergisinde yayınlandı. Bilim adamları, rutin sağlık hizmetlerinin bir parçası olarak kullanıldığında, 50'den fazla ülkede hastalığın kontrolüne yardımcı olmak için bu aşıların (iki dozluk bir rejim dahil, şu andaki 3,7 ABD dolarını da içeren) kullanıldığını söylemiştir. Kolera ciddi ishale neden olabilir, her yıl 9.1 milyon ölüme neden olması beklenir 《Önerilen okuma - Lancet: MERS epidemiyolojik özellikleri ve Önleme önerir

" TheLancet " (The Lancet) dünyanın en prestijli medikal yarışmalarından biridir. "Lancet", bağımsızlık ve otorite sahibi olmuştur. "LancetOncology", "Lancet" çocuğunun en yüksek etki faktörü dergisidir ve dünya onkoloji dergisinde ilk 194'tür, en etkili onkolojinin en önemli dergilerinden biridir.

" TheLancet " birkaç yardımcı profesyonel dergiyi ortaya çıkardı, bu dergiler "Lancet Neurology", "LancetOncology", "Lancet Infection disease", "Lancetrespiratory medicine", "Lancet Diyabet ve Endokrinoloji" ve "The Lancet Global Health" gibi Lancet'i başlatıyor "

Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Şirketi, kişisel koruyucu ürün ve tıbbi tek kullanımlık profesyonel bir Çinli üreticisidir. Ürünlerimiz giderek tıbbi, gıda, ilaç, elektronik ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Şu anda ABD, Japonya, Avustralya, Avrupa, Güney Amerika ve Güneydoğu Asya dahil olmak üzere dünya çapında yaklaşık 30 farklı ülke ve bölgeden çok sayıda müşterimiz var.

Mobil: 13871337419 Tel: 86-27-87739381 Faks: 86-27-87739382

Pub Zaman : 2017-06-05 17:31:33 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)