Wuhan Gökkuşağı Koruyucu Ürünler Co Ltd.

En iyi kalite

En iyi fiyat

En iyi servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Tek kullanımlık kağıt bardak nasıl belirlenir

Sertifika
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Tek kullanımlık kağıt bardak nasıl belirlenir
Tek kullanımlık kağıt bardak nasıl belirlenir

Tek kullanımlık bardaklar, çünkü rahat, temiz, insanların hayatlarına doğru büyüyerek, dinlenme seçiminin mümkün olduğunu nasıl garanti ettiler? Uzmanlar, aşağıdaki noktalara dikkat etmeyi önerir:

İlk olarak şirket adı, QS logosu ve numarası, üretici adresi, ürün performans standartları, üretim tarihi, son kullanma tarihi ve diğer bilgiler ürün ambalajına bağlıdır. Toopoor kalitesi ambalaj, çok sert satın almak için değil en iyi baskı.

İkincisi, çok kolay kırılmış, daha sonra çoğunlukla standart ürünlerde gözyaşı dökmek için vücut çok yumuşak fincan veya kupa ise, kırışıklık, değil, belirli bir kalınlık, ürünün kolay deformasyon şekli seçmelisiniz.

Üçüncüsü, kokuyu kokusu, ambalaj bardaklarını açarsanız, genellikle zehirli mürekkeplerden kaynaklanan düşük kaliteli üreticilerden dolayı harika bir tada sahip olur. 《Tavsiye edilen okuma : Tek kullanımlık bardaklar sıcak içecek yüklemez

Dördüncü, beyaz kağıt bardak satın almak için renk tahammül etmeyin, renk çok beyaz kaplar flüoresan malzeme katılmak olasıdır, yıkmak, kaldırılabilir, vücutta zarar insan sağlığına saklanır kolay değildir. "Çin Kalite ve Teknik Denetimi"

tek kullanımlık kağıt bardak

Gökkuşağı ProtectorProducts Şirket kişisel koruyucu ürün ve tıbbi tek kullanımlık profesyonel bir Çinli üreticisidir. Ürünlerimiz giderek artan şekilde, tıbbi, gıda, ilaç, elektronik ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Şu anda ABD, Japonya, Avustralya, Avrupa, Güney Amerika ve Güneydoğu Asya dahil olmak üzere dünyanın yaklaşık 30 farklı ülkesinden ve bölgelerinden müşterilerinin sayısı fazladır.

Mobil: 13871337419 Tel: 86-27-87739381 Faks: 86-27-87739382

Pub Zaman : 2017-02-24 11:54:22 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)